Altay ile Eyüpspor ortasında Kazımcan Karataş için 20 milyon TL’lik muahede

Spor Toto 1’inci Lig’de gayret edeceği yeni dönem öncesi transfer yasağının sürmesi nedeniyle özgür kalan deneyimli oyuncularını yuvada tutmayı hedefleyen Altay, iç transferde ikinci görüşmelere başladı.

Kontratları biten 7 yerli oyuncusuyla yaptığı birinci temaslardan sonuç alamayan siyah-beyazlılar, ikinci teklifleri ileterek futbolcuları bu kere ikna etmeyi planlıyor.

KAZIMCAN KARATAŞ İÇİN 20 MİLYON TL!

Altyapısından yetişen Kazımcan Karataş’ın transferi için Eyüpspor’la 20 milyon TL bonservis bedeli konusunda anlaşan İzmir temsilcisi, Şilili sol kanat Rodriguez’den 300 bin dolar, stoper Murat Akça’dan ise 1 milyon TL bonservis geleri elde ederek elini rahatlattı.

İç transferde öncelikle kaptanlar İbrahim Öztürk ve Özgür Özkaya ile anlaşmak istediklerini lisana getiren sportif yönetici Tuna Üzümcü, “Daha sonra kaleci Ozan, Tolga, Ceyhun, Zeki ve Deniz’i de kadroda tutmak istiyoruz. Kadroya katılan Gençer’le yeni kontrat yapacağız. En kısa müddette muahedeleri yapıp, oyuncularımızı Afyon kampına götürme planımız var. Tamamının kalması ismine bir çalışma yaptık. Paixao, Poko ve Scuk’a tekliflerimizi yaptık, cevap bekliyoruz. Eric Björkander de ekibe katılacak. Kutay ve Eren Erdoğan üzere gençlerimizin motivasyonunu artırmak için mukavelelerinde iyileştirmeler yapıyoruz” diye konuştu.

Bu ortada vazifeye devam eden Teknik Yönetici Sinan Kaloğlu da hafta sonu alana inen ekibin başında çalışmalara başladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.