Bir dizi daha reytinglere yenik düştü! Sevilen dizinin final kararı izleyicileri dumura uğrattı

Senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un kaleme aldığı Fox TV’nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, salı akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Direktör koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu MF Üretim imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, hikayesi ve güçlü oyuncu takımının yanı sıra konuk oyuncularıyla isminden kelam ettiriyor.

Bir evliliğin tüm evrelerini dört bayan kahramanın üzerinden ekranlara taşıyan dizi, son vakitlerde ise reytinglerde düşük bir performans sergiliyor.

Hal bu türlü olunca bilhassa bayan izleyicilerin favorisi olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin final mi yoksa dönem finali mi yapacağı merak ediliyordu.

Salı akşamı Üç Kız Kardeş, Destan ve Baba gibi güçlü imaller karşısında daha fazla direnemeyen diziden hayranlarını üzen haber geldi.

Final kararı verildi

Başrollerinde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Tülin Ece, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak ve Barış Kılıç’ın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, reytinglerde beklenen başarıyı gösteremeyince final kararı alındı.

Son olarak 17 Mayıs salı akşamı 31. kısmıyla izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 32. kısım fragmanı yayınlandı.

Kısım tanıtımı, dizinin resmi toplumsal medya hesabından, ”Bebeğin babası Efe mi? #EvlilikHakkındaHerŞey’in büyük finaline son 2 bölüm!” cümlesiyle paylaşıldı.

Buna nazaran dizi, 31 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelecek olan 34. kısmıyla birlikte final yapacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.