İkili Soygun sineması konusu nedir? İkili Soygun sineması oyuncuları kimler?

Çifte Soygun, yepyeni ismiyle Flypaper, Patrick Dempsey ve Ashley Judd’ın başrol oynadığı, Rob Minkoff tarafından yönetilen ve Jon Lucas ile Scott Moore tarafından yazılan 2011 Amerikan hata güldürü sinemasıdır. 19 Ağustos 2011’de yayınlandı. Bir gülünç parodi, banka soygunu sinemalarının bir parodisi, tekno-gevezelik ve Murphy Yasası’nın serpiştirildiği kimi patlamalarla bezeli eğlenceli sinemada kahkahalarınızı tutamayacaksınız.

ÇİFTE SOYGUN SİNEMASI KONUSU

Kapanış saatinden çabucak evvel, banka memuru Kaitlin’in son bir müşterisi olan Tripp, 100 doların farklı, özel bir madeni para kombinasyonuna bölünmesini ister. Onunla flört ederken, banka tıpkı anda iki soyguncu kümesi tarafından hücuma uğrar: kasa için makineli tüfekli bir üçlü yüksek teknoloji uzmanı ve ATM için bir tabanca ve bir pompalı tüfekle içeri giren ikili serseriler tarafından.

Bir silahlı çatışma sezen Tripp, iki küme birbirine ateş açarken hem kendini hem de Kaitlin’i inançta tutmak için tezgaha atlar. Bir seyirci (muhtemelen bir ajan) süratle vurularak öldürülür. Tripp devreye girerek kümeler ortasında bir ateşkes önerir ve tıpkı anda başlangıçta planladıkları üzere soyar. Sekiz rehine üst kata alınır, mutfağa kilitlenir ve pencereler karartılır ve olayla gelişir.

OYUNCULAR

* Patrick Dempsey 

* Ashley Judd as Kaitlin

* Tim Blake Nelson 

* Mekhi Phifer as D’arriens 

* Matt Ryan as Gates

* Jeffrey Tambor as Gordon Blythe

* John Ventimiglia as Weinstein

* Pruitt Taylor Vince 

* Curtis Armstrong as Mitchell Wolf

* Rob Huebel as Rex Newbauer

* Adrian Martinez

* Natalia Safran 

* Octavia Spencer 

* Eddie Matthews

* Rob Boltin 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.