Merve Boluğur: Çocuğum olmasını istiyorum!

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

AYRILĞIN ARDINDAN BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

2 Ekim’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girip, 23 Kasım’da tek celsede boşanan çift, ayrılıktan bir ay sonra Galataport’daki bir mekanda buluşmuştu. Kahve içip, sohbet eden ikilinin, basın mensuplarını görünce keyfi kaçmıştı.

AŞK YENİDEN Mİ?

Mekanın çıkış kapısına yönelen Boluğur ile Aydın, sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Aydın’ın aracıyla oradan uzaklaşan çift, Nişantaşı’nda başka bir yere geçmişti. İkili, sonraki günlerde de birlikte görüntülenmişti. Ünlü çiftin sık sık birlikte görüntülenmesi, akıllara ‘aşk yeniden mi?’ sorularını getirmişti.

“HERKESİN KENDİ HAYATI ARTIK”

Ancak magazin gündeminden düşmeyen ikiliden Mert Aydın, geçtiğimiz ay katıldığı bir lansmanda Merve Boluğur ile ilgili sorulan, “Yeniden bir araya gelir misiniz?” sorusu üzerine şu yanıtı vermişti:

Ben işimle alakalıyım, herkesin kendi hayat artık.

TAKİPÇİLERİYLE SORU-CEVAP ETKİNLİĞİ YAPTI

Oyunculuktan uzaklaşıp şarkıcılığa yönelen Merve Boluğur, son olarak 4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından hayranlarıyla soru-cevap etkinliği yaptı.

“EVLİLİĞİ ÇOCUĞUN PSİKOLOJİSİ İÇİN İSTEYEBİLİRİM”

Bir takipçisinin, “3’üncü kez evlilik var mı?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çeken Boluğur, şu ifadeleri kullandı:

Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir