Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme tipine Bolu’da hazırlanıyor

Arnavutluk Muhteşem Ligi’nin şampiyonu KF Tirana, UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Tipi’nde Lüksemburg temsilcisi F91 Diddeleng ile oynayacağı maç için hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor.

Bolu Dağı’nda bulunan bir otelde 28 oyuncuyla kampa giren Tirana, Teknik Yönetici Orges Shehi idaresinde günde çift idmanla teknik ve taktik yüklü çalışmalar yapıyor. 24 Haziran tarihine kadar Bolu’da kamp çalışmalarını sürdürecek olan Arnavutluk temsilcisi, 25 Haziran’da Fenerbahçe ile hazırlık maçı oynayacak.

“İlimize çok ağır bir talep var”

Otelin Pazarlama ve Satış Koordinatörü Hikmet Yeşilkaya, “Bolu olarak Türkiye’de seçkin bulunan bir oksijene sahibiz. Şu anda otelimizde yerli ve yabancı spor kulüplerimizden kamplarımız başladı. Vilayetimize hakikaten çok ağır bir talep var. Eylül ayının 20’sine kadar futbol ve basketbol kulüplerimize hizmet veriyoruz. Gelen gruplar alanlardan, oksijenden ve yeşillikten çok mutlu olduklarını söylüyorlar. Talep olarak yerli ve yabancı yarı yarıya diyebiliriz. Üstün Lig kadrolarından 3 kulüp var. Arnavutluk ve Romanya’dan gelen gruplarımız kampa başladı. Bize daha fazla alan ve kapasite gerekiyor. Yer kalmadığı için birçok kulübümüze yanıt veremiyoruz” dedi.

Bolu, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gayret edecek kadrolara mesken sahipliği yapıyor

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.