Fenomen Eylül Öztürk’ten Dilan Polat İtirafı: Arkadaşlık Serüvenini ve Küsmelerine Sebep Olan Olayı Anlattı…

Dilan ve Engin Polat’ın soruşturmasına dahil edilen ‘Şampiyonlar Ligi’ masası mensubu Eylül Öztürk, geçmişe yolculuk yaptı. Dilan Polat’la arkadaşlığının nasıl başladığını ve nasıl bittiğini anlattı. Detaylar ?

Birdenbire servet sahibi olan, düzenli olarak yaptıkları lüks paylaşımlarla da değirmenlerinin suyunun nereden geldiğini merak ettiren Dilan ve Engin Polat yaklaşık bir ay önce kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandı.

Çiftin tutuklanıp cezaevine gönderilmesi, tüm gözlerin onlara benzeyen ve onlarla bağlantısı olan diğer sosyal medya fenomenlerine çevrilmesine sebep oldu.

2019’dan kalma ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafı da ayyuka çıkınca ortalık iyice karıştı. Masada bulunan herkes, önce Polatların soruşturmasına dahil edildi.

Ardından hepsine yurt dışına çıkış yasağı geldi, tüm mal varlıklarına el konuldu ve şirketlerine de kayyım atandı.

Masada en çok dikkat çeken isimlerden ikisi Nez Demir ve Eylül Öztürk’tü. Zamanında Dilan Polat’la köklü bir arkadaşlığa sahip oldukları bilinen Nez Demir ve Eylül Öztürk sosyal medya kullanıcılarının akıbetinin ne olacağını en merak ettiği iki isim haline geldi.

Geçtiğimiz saatlerde hem Nez Demir hem de Eylül Öztürk, Dilan’la arkadaşlıklarının temelini ve ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafının çekildiği gecenin detaylarını masaya dökmeye karar verdi.

Bir takipçisinin “Peki her şeyi sansürsüz anlatsanız?” mesajına cevap veren Eylül Öztürk de aynı Nez Demir gibi, geçmişe bir yolculuk yaparak Dilan Polat’la arkadaşlığının nasıl başladığını ve neden bittiğini anlattı.

Hazırsanız başlıyoruz… Eylül Öztürk, öncelikle ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafının çekildiği gece sadece Nez ve kendisinin ünlü olduğunu belirtti. Dilan Polat’la da oğlu Alex’in sürpriz baby shower partisinde ‘fotoğrafçı’ olduğu için tanıştığını söyledi.

Oğlu Alex için arkadaşları ve ailesi tarafından düzenlenen baby shower partisinden görüntüler paylaştı. “O zaman ben ünlüydüm, Kanal D’de program sunuyordum, Dilan fotoğrafları çekmek için gelmişti” dedi.

İkilinin kaderini birleştiren baby shower partisinden bir video daha ekledi.

Ardından takipçilerini ‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafının çekildiği güne götüren Eylül Öztürk, “Dilan’ın o zaman sadece tek şubesi vardı. Yani arkadaşımdı normal, davet etti gittim” açıklamasında bulundu.

‘Şampiyonlar Ligi’ fotoğrafının bir evde çekildiği iddialarına da “Orası bir ev dediler, değildi. Hacıbaşar diye Ataşehir’de bir restoranın üst katı” diyerek cevap verdi.

Dilan Polat’ın oğlu için düzenlenen baby shower’da fotoğraf ve video çektiği anları ekleyen Eylül Öztürk, “Neyin içine düştüm bilmiyorum” serzenişinde bulundu.

Ayrıca “normal arkadaşım” dediği Dilan Polat’ın 2019’da açtığı ilk şubesi için de Nez’le beraber desteğe gittiği anları paylaştı. “Biz ünlüydük zaten hep destek olduk” dedi.

Bir takipçisinin Dilan Polat’ın ablası Sıla’yla çıktığı tatili sormasının üzerine, bir otelin ona sponsor olduğunu ve arkadaşı olduğu için de onları davet ettiğini söyledi.

Son olarak Dilan Polat’la neden küstüğüne de değinen Eylül Öztürk, Dilan’la uzun zamandır görüşmediğini, yeni evinde bile gitmediğini açıkladı. “Tanıdığım insan değildi artık maalesef” diyen Eylül Öztürk, özellikle deprem zamanında havada uçuşan özel jetleri görünce bu kararı aldığını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx