John Obi Mikel’den çarpıcı Hazard sözleri!

Geçtiğimiz yıl futbola veda eden ve kariyerinde kısa bir dönem Trabzonspor forması da giyen John Obi Mikel, eski takım arkadaşı Eden Hazard ile ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu. 


1 MİLYON EURO’YU REDDETMİŞ

Manchester United efsanelerinden Rio Ferdinand’ın hazırlayıp sunduğu Vibe With Five programında konuşan Mikel, Hazard’ın Suudi Arabistan’da haftada 1 milyon euro kazanabileceği bir transfer teklifini reddettiğini açıkladı. 

Mikel, Hazard’ın kendisiyle konuştuğu dönemde kendisine teklif geldiğinden bahsettiğini söyleyerek, ‘‘Hazard bana, ‘Haftada 1 milyon euro kazanabileceğim Suudi Arabistan’a mı gitmeliyim yani, peki sonra ne olacak? Suudi Arabistan’a gitmek için yaklaşık iki veya üç teklif aldım’ dedi.” şeklinde konuştu. 


”PARAM VAR”

Nijeryalı eski futbolcu sözlerinin devamında, “Mikel çok param var. Hayatımı nasıl yaşadığımı biliyorsun. Çok fazla para harcamıyorum. Yani artık ailemle birlikte yaşayacağım ve çocuğumu büyütecek kadar paraya da sahibim’ diye de ekledi.” ifadelerini kullandı. 

Real Madrid’de yaşadığı şanssız sakatlıklar nedeniyle son yıllarda performansı geriye giden kariyerinde piyasa değeri 150 milyon euroya kadar çıkan Hazard, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile futbola veda ettiğini duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx