Sony, PlayStation 5 EA Sports FC paketi için hazırlanıyor

29 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan bu özel paket, bugünden itibaren ön sipariş için hazır durumda. Ancak bazılarınız bu EA Sports FC 24’ün ne olduğunu merak ediyor olabilir. Bildiğiniz üzere FIFA lisansının sona ermesiyle birlikte Electronic Arts, popüler FIFA serisine doğrudan bir devam niteliğinde olmayan bu yeni futbol oyununu geliştirdi. Aslında firma, FIFA’nın başarılı formülünü yeni bir oyunda sürdürmeyi tercih etti.

PlayStation 5 EA Sports FC 24 paketinde neler mi var? Paket, bir DualSense kablosuz kontrol cihazı, EA Sports FC 24 tam oyun kuponu ve EA Sports FC 24 Ultimate Team için indirilebilir dijital içerik kuponunu içeriyor. Bu dijital içerikte ise 5 Ultimate Team maçı için kullanılabilecek 1 Nadir Altın Oyuncu Paketi ve 3 takas edilemez efsane oyuncu bulunuyor. Bu özel paketi Sony’nin resmi PlayStation web sitesinden satın alabilirsiniz. Paketin satışı şu ülkelerde yapılacak: İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Avusturya ve Portekiz.

Sony, PlayStation 5 EA Sports FC paketi için hazırlanıyor

Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya-Pasifik ve Latin Amerika bölgelerinde bu paketi yetkili satıcılardan da satın alabilirsiniz. Ancak EA Sports FC 24 oyununu PlayStation web sitesinden ve Avrupa ve Latin Amerika’daki diğer perakendecilerden 18 Ekim’den itibaren doğrudan satın alabileceksiniz.

Oyuna dair bu kısa bilgilendirmenin ardından, EA Sports FC 24’ün nasıl bir futbol deneyimi sunacağını merakla bekliyoruz. Electronic Arts’ın FIFA’dan sonra futbol oyunları konusundaki yeteneklerini bu yeni oyunla nasıl sürdüreceğini görmek gerçekten heyecan verici. PlayStation 5 kullanıcıları için hazırlanan bu özel paketin, oyunculara sürükleyici ve eğlenceli bir deneyim sunacağından şüphemiz yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx