Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri hamile!

Oyuncu Gonca Vuslateri’den bebek müjdesi geldi. Şu günlerde “Zaferin Rengi” filminde Vera rolüne hayat veren Gonca Vuslateri’ den güzel haber geldi. 2.5 aylık hamile olan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anne olacağını duyurdu.

Daha önce yaptığı “Anne olmayı hiç istemedim” açıklamasıyla gündeme gelen oyuncu yaşadığı süreci anlattı.

“EVET, HAMİLEYİM”

2.5 aylık hamile olan oyuncu, “Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. Anne olmak çok istemedim” açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim… Sadece gelene “git” demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş, annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım” ifadelerini kullandı.

SEVGİLİSİNİ SIR GİBİ SAKLIYOR

Sevgilisi hakkında bilgi vermeyen oyuncu, açıklamasına, “Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda “bu adam” dediğim. Hala da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba adayı… Ne isterse o!” sözleriyle devam etti.

YAKINDA EVLENECEK

Evlenmeden önce nikah masasına da oturacağını söyleyen Vuslateri, “Evlilik tabii çocuk haberini aldığımda düşündüğüm bir şey. Bir kez evlendim. Gelinlik, takı, tabak çanak, pasta-börek sevmiyorum zira acayip rahatsız edici bir ses. Tüm düğünlerin ses sistemi korkunçtur. Düğün kanaatim budur. Aile hukuku her şeyin üstündedir. Olmalıdır. Çocuğun özlük hakları için. Fakat hava soğuk, ısınınca bir düğün yaparım” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx